Instagram

Fotoğraf Albümleri

Skip Navigation Links.

Motor Koruma

Motor yüzeyi ve civarında oluşan aşırı kirlenme ve yağlanmaların özel yağ sökücü kimyasallarla profesyonel temizliğinin yapılarak motorunuzun elektriksel donanımlarını sudan nemden ve oksitlenmelerden koruyan yılda "1" kere yapılması gereken bir işlemdir.

İşlemde kullanılan malzeme motorlak olarak adlandırılan çok özel bir kimyasalla kaplama işlemidir bu malzeme motor yüzeyinde soğan zarı kalınlığında bir tabaka oluşturur.Motor koruma yapılan araçlarda 1 yıl motor yıkatılmaz sadece tozu hava tutularak alınır.


İncele

Boya Koruma

 

Aracın dış yüzeyleri çevresel faktörlerden dolayı hem gözle görülebilen hemde gözle görmediğimiz pisliklerle kaplanarak kirlenmektedir. Boya koruma işlemi 6 (altı) ayda bir tekrarlanarak yapıldığında aracınız sıfır aldığınız günkü kadar parlak ve göz alıcı olacaktır. Araçlar yıllar boyu insanlar için bir tutku bir simge olmuştur. Sıfır aldığınız bir aracı ilk kullandığınız andaki hislerinizi yeniden yaşatmak bizim için bir onur olacaktır. 


İncele

Boya Koruma

Aracınızı kullandığınız sürece ilk günkü kadar göz alıcı ve mükemmel görmek istiyorsanız awax’ da ki araç koruma programlarını tercih etmenizi öneririz. Boya koruma ile yollarda sahne ışıltısı ile parlayan aracınızla gezerken gözler sizin ve aracınızın üzerinde olacak bu duruma alışın…


İncele

Detaylı Temizlik - 4

Araçların çevresel faktörlerden etkilenmeye açık yerler olması araçlar içerisinde hijyenik bir temizliğe ihtiyacı sürekli olarak gerektirmektedir.

Haftada bir iç-dış, altı ayda bir detaylı temizlik ile hem ailenizi ve kendinizi koruma altına alın.

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bizde aracınızı temiz tutmanızı sağlayacak bir yardımcı olmak için hazırız ve sizleri işyerimize bekliyoruz. Aracınızı satarken “sahibinden temiz” diyebilmeniz için awax size çözümler sunmaktadır. İkinci el araç satın aldığınızda sıfır araba almış hissi yaratacak çözümleri awax çatısı altında bulacaksınız.


İncele

Detaylı Temizlik - 3

Aracımızın kirlendiğini ancak koltuk ya da başka kısımlarda oluşan lekeler belirginleştiği anda düşünürüz. Aslında araçlarımız seyahat ederken egsoz dumanı, çevre kirliliği ve bizim araç içerinde oluşturduğumuz ve araç içerisine taşıdığımız birçok kirin toplandığı bir yerdir ve muhakkak haftada bir gün iç-dış, 6 (altı) ayda birde detaylı olarak temizlenmelidir.


İncele

Döşeme Koruma - 1


İncele

Vinil Koruma1


İncele

Jant Koruma


İncele

Motor Koruma - 1


İncele

Detaylı Temizlik - 2


İncele

Boya Koruma İşleminin Etkileri

En kötü durumdaki araçların bile boyasını canlandırıp yepyeni bir görünüm kazandırmak mümkün.


İncele

Boya Koruma İşleminin Öncesi ve Sonrası

Boya koruma işlemi cansız bedenlere yeniden hayat kazandırıyor.


İncele

Oto Boya Koruma


İncele
İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Ornet Oto Koruma ve Temizlik Mak. İnş. ve Paz. Ltd. Şti.'a aittir.