Instagram
Awax Car Care Motor Koruma Uygulaması
Diğer Hizmetlerimiz ...

Awax Motor Koruma

Motor Koruma Nedir?

Meguair’s Motor Temizleyici motorun hızlı ve kolay temizliği için tasarlanmıştır. Güvenli ve taze kokulu formülü ile kir, yağ ve pisliği motor parçalarından güvenle kaldırır. Doğada çözünen yapısıyla ulaşılması zor bölgelerde bile verimli bir temizlik sağlar. Ürün kauçuk ve plastik yüzeylerde güvenle kullanılabildiği gibi hortum ve kelepçelerin solmasını da engeller.

Meguiar's Motor Temizleyici en zor yağları bile hızlı bir şekilde çözebildiğinden beklenenin üzerinde bir performansa sahiptir. Hızlı çalışması ve durulama gerektirmeyen formülü sayesinde beyaz kalıntı ve lekeler bırakmaz, bitkisel kokusu konforlu bir çalışma ortamı sağlar.

Meguair’s Motor Parlatıcı kaputun altında bulunan bütün parçaları yeni görünümüne kavuşturur. Bu parçaları hem yeniler hem de koruma sağlar. Uzun ömürlü koruma yağsız ve solventsiz bir formüle sahip olduğundan cilde zarar vermez. Özel formülü sayesinde plastik ve kauçuk parçaların çatlamasını, solmasını ve sertleşmesini önler.

Bugüne kadar, su bazlı parlatıcılar genellikle karıştırılmadan veya 1:1 oranında karıştırılarak kullanıldı. Çok Amaçlı Parlatıcı doğal görünümden parlağa kadar 4:1 oranına kadar karıştırılabilir. Her tip profesyonel uygulama için verimli bir parlatıcıdır. .

Motor Koruma İşlem Aşamaları

  • Motorun yağ,kir ve tozdan arındırılması 
  • El ile detaylı temizlik. 
  • Vinil, plastik ve metal aksamların parlatılıp korumaya alınması.
  • İşlem Süresi : 120 Dakika
  • Geçerlilik Süresi : 4 - 6 ay
  • Kullanılan Kimyasallar : MeguairsMotor Koruma Videoları

Motor koruma işleminin detaylarının gösterildiği video kayıtları, işlemin anlaşılmasını kolaylaştıracaktır.
İzle

Motor Koruma Uygulama fotoğrafları

Yaptığımız çalışmalardan örneklerin yer aldığı fotoğraf albümleri kapsamlı bir anlatım imkanı sağlıyor.
İncele

Motor Koruma Doküman ve Belgeleri

Konuyla ilgili incelenmesi tavsiye edilen dokümanlar mevcuttur.
Git

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Ornet Oto Koruma ve Temizlik Mak. İnş. ve Paz. Ltd. Şti.'a aittir.